Kemp Slanická Osada - Ubytovanie na Orave - pohoda pri Oravskej priehrade

Hľadáte priestor pre svoj oddych v lete, v príjemnom tieni, keď treba aj pri vode, ktorá krásne schladí rozpálené telo? Príjdite k nám do nášho campingového tábora na Oravskej priehrade. A môžete si tu priviesť aj svoju loď.


Ubytovanie v apartmánoch a chatkách na Orave

V rokoch 2013/2014 prebehla v ATC Slanická Osada veľká rekonštrukcia a vybudovanie nových ubytovacích kapacít - apatmánov v hlavnej budove, novej reštaurácie aj doplnenie areálu o detské ihrisko a ďalšie úpravy pre skrášlenie a zatraktívnenie celého priestoru autokempu. Zrekonštruovaná bola aj "grilovacia" reštaurácia s občerstvením, reštaurácia v hlavnej budove bola doplnená o prívetivú kaviareň a "vinný kútik" s ponukou kvalitných vín na ochutnanie (viac foto dole). V prípade záujmu o ubytovanie nás neváhajte kontaktovať, radi vám poskytneme všetky informácie:

Tel. recepcia: +421/910 967 117

e-mail: kemp@ghcompany.sk

Nový penzión v areáli pri autokempe - ubytovanie na Orave pri Oravskej priehrade - www.campmarina.sk

Autokemping na Oravskej priehrade

Priamo na brehu Oravskej Priehrady, v časti Slanická Osada, prevádzkujeme autocamping kategórie B, s kapacitou 100 kempových jednotiek (100 miest pre stany a karavany). Autocamping (ATC) Slanická Osada je v prevádzke počas letných mesiacov (od 15.06. do 15.09). Návštevníkom je k dispozícii recepcia, kaviareň, bufet  s rýchlym občerstvením, sociálne zariadenia, turistická kuchynka, elektrické prípojky pre karavany a piesočná pláž.

Tel. recepcia: +421/910 967 117

e-mail: kemp@ghcompany.sk

Prístav pre malé plavidlá na Oravskej priehrade

V areáli ATC sa nachádza prístav malých plavidiel, v ktorom počas letnej sezóny parkujú lode našich zákazníkov. Ale neodmietneme ani hostí Oravskej priehrady, ktorí nás navštívia po vode. Za primeraný poplatok môžu u nás zakotviť a využívať sociálne zázemie autokempu. V tomto prístave tiež realizujeme odovzdávanie lode, zakúpenej v našej firme, novému majiteľovi.


Informatívny cenník služieb pre návštevníkov ATC Slanická Osada na leto 2024

Dospelá osoba

6,00 €/deň

Dieťa do 12 rokov

3,00 €/deň

Stan

6,00 €/deň

Automobil

5,00 €/deň

Kempový príves

8,00 €/deň

Autokaravan

12,00 €/deň

Motocykel

4,00 €/deň

Elektrická prípojka

6,00 €/deň

Pes

2,00 €/deň

Loďka/Skúter(vlastný)

7,00 €/deň

Spustenie lode (slip)

15,00 €

Parkové na móle

10,00 €/deň

Rybar. chatka (2 osoby)

30,00 €/deň

Príďte k nám, na Oravu a Oravskú priehradu!

Neváhajte a príďte k nám, oddýchnuť si do krásnej prírody na Orave na jednu z najväčších priehrad na Slovensku. A ak máte nejaké otázky dopredu, neváhajte a kontaktujte nás telefonicky alebo formulárom nižšie, radi vám ich všetky zodpovieme.